Spolu s teplými mesiacmi idú ruka v ruke i letné lásky, ktoré do našich dní prinášajú úsmevy či povestné motýliky v bruchu, pričom častokrát sa takéto príbehy odohrávajú bez vidiny budúcnosti. Podobne sa začala aj lovestory speváčky Simy s jej dlhoročným priateľom, čo sa blondínka rozhodla pretaviť do skvelého hitu!

FLIRT je výstižný názov nového singla jednej z najúspešnejších slovenských hudobníčok, ktorá bola pred pár dňami dokonca ocenená prestížnym titulom speváčka roka, a to poslucháčmi rádia Europa 2.

Sima sa prostredníctvom tohto sviežeho songu, nabitého letným nábojom, podelila o začiatok svojej veľkej lásky, kedy sa s priateľom Tomášom Gajlíkom, ktorý je zároveň i jej producentom, ešte len oťukávali.

,,S mojím frajom nemáme dátum, kedy oslavujeme výročie nášho vzťahu. Je to práve tým, že keď sme sa spolu začali stretávať, neriešili sme, či smerujeme ku priateľstvu alebo k láske. Jediné, čo bolo vtedy isté, bolo to, že sme si rozumeli a keď sme spolu trávili čas, cítili sme sa dobre,” kráska z Trnavy fanúšikom prezradila, že sa pri FLIRTE nechala inšpirovať vlastnou skúsenosťou.

Simona Hegerová ku skladbe natočila i videoklip, ktorý k nej pasuje doslova ako riťka na šerbeľ – mladý párik si počas letných dní užíva silu spoločných okamihov bez toho, aby vedel, či z toho vznikne seriózny vzťah. Rovnaký scenár by tak vo svojej minulosti rozhodne našla každá z nás a možno niektoré takýto flirtík ešte len nasledujúce týždne čaká. 😍

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova, YouTube