Rovnako ako minulý rok pred Vianocami, aj tentokrát si Sima pripravila pre fanúšikov krásny darček. Novučičké EP s názvom STORY obsahuje šesť skladieb, ku ktorým speváčka postupne natáča videoklipy a predstavuje ich na YouTube. Zatiaľ posledné dielo má názov Jazero.

Piesne Simony Hegerovej sú zväčša chytľavé, veselé, hravé a ich klipy hýria farbami a pozitívnou energiou. JAZERO je však z úplne iného súdka. ,,Táto skladba je z mojej strany textovo a príbeho pokračovaním skladby Dokola…,“ blondínka ozrejmila sledovateľom na Instagrame.

Sima

,,Pády a vzostupy, vzostupy a pády a zase vzostupy… život nám píše príbehy, ktoré musíme prijímať, učí nás sa brániť a každá situácia, ktorú zažijeme, nás robí silnejšími. Pocit, keď emócie fackajú rozum, strieda pocit, že zostať silný je jedinou možnosťou…,“ týmito slovami Sima predstavuje svoju novinku, ktorou sa snaží povedať, že neexistuje nič, čo by sa nedalo zvládnuť.

,,VĎAKA – všetkému, čo som zažila či nezažila, pretože jedine tak dnes môžem byť človekom, akým som sa stala,“ myslí si talentovaná Trnavčanka, ktorá duet naspievala s vychádzajúcou českou rapovou hviezdičkou so psyudonymom Tripp. ,,200.000 views za 24 hodín je pekný extrém,“ kráska sa teší z obrovského úspechu, aký sa Jazeru podarilo dosiahnuť na YouTube za jeden jediný deň.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

SIMA feat. Tripp – JAZERO

Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova, YouTube