26-ročnej interpretke ide karta nielen v hudobnom, ale aj osobnom živote. Simona Hegerová už viac ako 8 rokov tvorí pár so svojím producentom a najnovšie fanúšikom oznámila, že im čoskoro prezradí obrovské prekvapenie. 

Hoci medzi speváčkou Simou a hudobníkom Tomášom Gajlíkom je 17-ročný vekový rozdiel, dvojici to značne neprekáža a užíva si spolu harmonický život. Partneri si už dokonca zadovážili aj vlastné hniezdočko, kde trávia všetok svoj voľný čas.

sima

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Teraz Simona Hegerová zmiatla Slovákov, keď na svojom Instagrame naznačila, že skrýva veľké tajomstvo. ,,Pracujem na nových veciach, čoskoro vyjde album, nový merch a (pre mňa) obrovská vec, ktorú vám už čoskoro predstavím,“ zdôverila sa kráska.

sima hegerova

Followerov, samozrejme, okamžite napadlo, že interpretka nosí pod srdcom bábätko a nemali problém sa jej to priamo opýtať. ,,Súhlasím, že byť tehotná je obrovská vec, ale nie je to jediná obrovská vec, ktorú môže žena vo svojom živote zažiť. Sú aj iné a jednu z nich vám predstavím čoskoro, chystajte si šampusy, ja už mám nachystaný,“ uviedla Sima. Fanúšikovia si teda musia ešte počkať, kedy Trnavčanka odhalí prekvapenie, ktoré má pre nich pripravené.

sima

Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova, tomigajlo