Speváčka Simona Hegerová alias Sima sa doma teší veľkej popularite a o fanúšikov nemá núdzu. Na Slovensko v lete dorazí hudobná diva celosvetového rozmeru Dua Lipa. A kto by bol medzi tunajšími interpretmi vhodnejším kandidátom na predskokana ako práve spomínaná chameleónka z Trnavy?

25-ročná kráska je známa tým, že si jednoducho ide svoje a nebojí sa odmietnuť ponuky, ktoré by iní na Slovensku brali všetkými desiatimi. Sima teraz svojim obdivovateľom na Instagrame prezradila, že dala košom slávnej zahraničnej hviezde, ktorá v júni vystúpi na futbalovom štadióne Tehelné pole v rámci festivalu Lovestream Festival.

,,Prezradím vám niečo, čo som myslela, že vám ani nikdy nepoviem, lebo sa za to neznášam. Dostala som ponuku vystúpiť ako predskokan na jej koncerte, ale odmietla som to, pretože 2 týždne pred tým mám krst svojich EP v Bratislave. S tak krátkym odstupom je to čudotinka,“ prekvapila obľúbená kráska, ktorá sa však na koncert Duy Lipy nechystá ani ako divák.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Chcela som ísť pozrieť, ale prišiel nám tam termín na koncert, takže budem na úplne inom konci Slovenska,“ dodala časovo vyťažená interpretka.

Foto/Zdroj: Instagram/simonahegerova, YouTube- Dua Lipa