Speváčka Simona Hégerová patrí medzi najpočúvanejších slovenských interpretov, ktorí majú na svojom konte množstvo vydarených featuringov. Kráska známejšia pod skratkou Sima sa môže pýšiť songami s Kalim, Egom, Tinou či Separom. Avšak v jej repertoári spoluprác jedno populárne meno chýba. Prečo? 

Obľúbená chameleónka vychýrená aj svojimi pestrofarebnými účesmi teraz prijala pozvanie influencera Adama Nemečeka do jeho šou Zožer to alebo priznaj sa!, kde zodpovedala niekoľko otázok na telo. Medzi nimi sa objavil aj dotaz, prečo nikdy nedošlo k spoločnému hitu s o nič menej známou speváčkou Alessiou Capparelli alias Aless. 

,,Nikdy sme sa nezhodli ani ako osoby, tak povahovo, a ani hudobne, takže som nevidela dôvod, keď ani tak, ani tak. Na to, aby som s niekým urobila skladbu, musíme si sedieť aj ako ľudia a aj hudobne,“ uviedla na rovinu 26-ročná hudobníčka z Trnavy, ktorá netají ani nezhody s hip-hopovou raperkou a speváčkou.

,,Stala sa medzi vami nejaká konkrétna vec, čo naštrbila vaše vzťahy?“ zaujímalo mladíka, ktorého ľudia poznajú aj pod alter egom Slaytiiina.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Nestala sa jedna, stalo sa ich viac. Ale ja nechcem nikomu ublížiť, takže si myslím, že nie je dôležité to spomínať. To, že sa niečo stalo medzi nami, neznamená, že tá osoba je pre každého zlá… Možno to bolo len v tom období. Bolo to dávno,“ uzavrela vo videu tému úspešná Slovenka.

Zdroj: YouTube – SLAYTIIINA | Foto: Intagram/aless_capparelli/simonahegerova