Mladý multilanet z Považskej Bystrice opäť prakvapuje. Sima Martausová pred pár dňami predstavila novinku s názvom Nenahraditeľná, ktorá je tak nádherná, že sa vám bude pri nej chcieť plakať.

Slovenská speváčka Sima Martausová je známa svojimi príjemnými gitarovkami, ktorých texty majú vždy hlavu a pätu. Najnovšie ale svoj hudobný nástroj nahradila acapellou For You, z čoho vznikol prekrásny výsledok nazvaný Nenahraditeľná. Ak by ste si ale mysleli, že Sima venovala song nejakému mužovi, musíme vás sklamať.

““Nenahraditeľná”..pieseň, ktorú som zložila, keď som sa raz ráno pri klavíri “modlila hudbou”:-) ..takže nepatrí nijakému mužovi:-) nahrali sme ju v acapela verzii s @foryouacapella a verím, že vás poteší:-),” takto okomentovala svoju horúcu baladu Sima na Instagrame. Okrem toho má skladba aj úžasný vizuál, v ktorom 30-ročná brunetka predviedla, že jej to ide i po tanečnej stránke. Novinke sa zatiaľ mimoriadne darí, svedčí o tom jej pozícia v YouTube trendoch, kde sa nachádza na najvyšších priečkach.

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram