Je to len pár dní odkedy vyplávala na povrch nečakaná informácia o rozchode dvoch miláčikov slovenského šoubiznisu. Sima Martausová a herec Juraj Bača oficiálne potvrdili ich koniec, pričom najnovšie vyjadrenie úspešnej speváčky prezrádza i možný dôvod ich odlúčenia!

Sima Martausová spolu s Jurajom Bačom tajili svoj vzťah do poslednej chvíle. Napriek tomu, že sa o dvojici tajne pošepkávalo v médiách už dlhšiu dobu, to, že sú skutočne spolu potvrdili len pred dvoma mesiacmi. Na spoločenskej udalosti totiž prezradili, že spolu randia už od roku 2018.

Aj tejto rozprávke však po krátkom čase odzvonilo. Po tom, čo sa Sima objavila na odovzdávaní cien OTO bez svojho partnera, sa mnohí domnievali, že medzi dvojicou nie je všetko úplne v poriadku. Netrvalo dlho a Juraj vyšiel s pravdou von a len pred pár dňami povedal do médií fakt, že so speváčkou viac netvorí pár.

Dôvod, prečo sa celebritný párik rozhodol pre tento radikálny krok, si však nateraz držia len pre seba. Martausová si však v nedávnom rozhovore neodpustila malú poznámku, ktorá zrejme prezradila omnoho viac, než sme si v tom čase mohli myslieť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sima v rádiu prezradila svoje plány na leto, kde uviedla, že ho plánuje stráviť po boku svojich najbližších. Juraj však do týchto plánov viac nespadal. „Idem do našich slovenských hôr, tiež do Švajčiarska. Nie som typ, ktorý vylihuje pri mori. Idem s kamarátmi,” uviedla spočiatku.

Následne však speváčka prekvapila aj odpoveďou na otázku ohľadom jej aktuálneho stavu. Už som šťastná,” zneli jej slová v tom čase, a tak sa zdá, že jej posledný vzťah priniesol obrovské sklamanie, avšak z toho najhoršieho je už konečne vonku.

Foto: Facebook, Instagram/SimaMartausova, YouTube