Len tri týždne dozadu potešila Sima Martausová svojich fanúšikov skladbou Červené polia, naspievanou k filmu Správa, a už sa opäť hlási o slovo. Tentokrát charizmatická hudobníčka zahreje Slovákov pri srdci nádhernou vianočnou pesničkou Tancujú zvony, ktorou zároveň spôsobuje i zimomriavky!

Najkrajšie obdobie v roku už odjakživa sprevádzali vianočné pesničky, posilňujúce nádhernú atmosféru blížiacich sa sviatkov. Najnovšie k nim pribudla skladba od Simy Martausovej Tancujúce zvony, do ktorej hudobníčka s pomocou symfonického orchestra a dievčesnkého speváckeho zboru vložila radosť, vďačnosť, lásku a hlavne samú seba.

„Keďže náš nový album vychádza v zimnom období pred Vianocami, povedali sme si, že ako bonus zaradíme aj jednu vianočnú pieseň. Pôvodne sme ju s kapelou nahrali v štúdiu, neskôr sme do spolupráce prizvali symfonický orchester – Slovenských Symfonikov a dievčatá zo zboru SRo,“ uviedla k svojej novinke aktuálna držiteľka ocenenia OTO v kategórii speváčka.

Simini priaznivci sa tak v týchto dňoch môžu tešiť z jej šiesteho hudobného dieťatka, ktoré dostalo názov OSLOBODENÁ – obsahuje trinásť piesní a dva bonusy. „Na nahrávanie som pozvala zaujímavých hostí, ktorých si vážim ľudsky aj umelecky. V mnohých piesňach počuť nielen môj hlas, ale aj hlasy mojich priateľov, a o to viac je pre mňa tento album vzácny a osobný, a práve obsadením bude pestrejší ako predošlé. Vložila som doň nielen svoje piesne, ale aj kúsok svojho srdca. Keďže sme za posledné mesiace mali menej koncertov, chceli sme potešiť našich fanúšikov a aspoň takýmto spôsobom “byť s nimi”, prezradila usmievavá rodáčka z Považskej Bystrice.

Nech sa páči, pustite si podmanivú melódiu, úprimný text, zapamätateľný refrén a zábery natočené aj Siminými fanúšikmi – toto všetko vás dokonale naladí na pokojnú a radostnú atmosféru blížiacich sa Vianoc.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TS | Foto: Kristiana Kóňa, Šimon, YouTube