Úspešná interpretka Simona Hegerová alias Sima si aktuálne užíva dovolenku v Mexiku, kam vyrazila spoločne s maminou. Práve z exotického prostredia sa obľúbená Slovenka prihovorila fanúšičkám inšpiratívnymi slovami. 

25-ročná chameleónka sa sledovateľom pochválila snímkou, kde na pláži pózuje len v zlatých plavkách. Podľa všetkého jej fotografie čelili náletom kritikov, ktorí dokážu nájsť chybičku na všetkom. Sima je však vyrovnaná žena a svojou reakciou ich nepochybne odrovnala.

Speváčka sa v instastories ukázala bez štipky make-upu – vyjadrila znechutenie voči často používaným filtrom a jej slová sršali sebaláskou.

,,Ja čítajúca komentáre a urážky na svoju štíhlu postavu, malá prsia či menší zadok, dávajúca pusu sama seba za to, že si môj mozog uvedomuje, že moje telo je len môj chrám. Nie som povinná vyhovieť nikoho štandardu. Čím viac zamindrákovaných komentárom čítam, tým viac sa ľúbim. A tým viac ľúbim aj ich, pretože urážať iných ľudí znamená, že máte nedostatok lásky v srdci, tak vám kúsok z tej mojej posielam pusou,“ odkazuje hejterom Sima.

Podľa mladej krásky sa sebaláska nemeria použitým make-upom a ani estetickými zákrokmi: ,,Môj ksicht a moje rozhodnutie!“ 

Na vzdory dlhému príhovoru, ktorým umelkyňa prispela na sociálne siete, sa našiel anonym ironicky poukázajúci na to, že má Simona za sebou niekoľko vylepšení (operáciu uší, umelé mihalnice, upravené obočie a pery) a pritom tvrdí, že je so sebou spokojná. Energická žena s pozitívnym myslením má však nepriestrelnú odpoveď aj na to.

,,Mám ešte umelé nechty, umelé vlasy práve teraz na hlave a taktiež si holím pazuchy – to je tiež naturálna súčasť ľudskej bytosti, ktorej sa teda tiež zbavujem. Taktiež si holím nohy a medzinožie. A ešte mám opravený kaz v zube plus 2 dávky pfizeru (tým pádom radšej na tretiu nepôjdem, keď mi toto píšeš),“ píše s humorom pôvabná Slovenka.

Sima

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 ,,Mám rada tento druh irónie – hejterstva, pre mňa tzv. chutná irónia, ktorá ma dokáže pobaviť. To, že si absolútne nepochopila pointu, je jedna vec, druhá je zas to, že teraz o tom viem už aj ja. Napriek všetkým mojím „vylepšeniam“ som strašne rada, že sleduješ každú moju story. Tomu sa hovorí stabilná nenápadná hejterka,“ odkázala kritičke Sima.

>>>SIMONU V PLAVKÁCH NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/simonahegerova