Čas, kedy sme svojim blízkym odovzdali darčeky pod stromček, je za nami. Obľúbená speváčka Sima si však ten najväčší nechala až po Vianociach – milovanej mamine sa rozhodla pripraviť prekvapenie ako hrom.

Simona Hegerová, ktorá fanúšikov pravidelne teší sviežimi skladbami, zaujímavými videoklipmi či kúskami oblečenia z vlastného merchu, sa za posledné roky zaradila ku špičke na československej hudobnej scéne. Úspešná kráska sa tak po finančnej stránke určite nemôže na nič sťažovať, i keď na rozdiel od iných interpretov sa luxusom neoháňa.

Usmievavá Trnavčanka sa najnovšie rozhodla peniažky investovať do cestovania. Avšak tentokrát sa ďaleko za hranice Slovenska nevyberie iba s priateľom Gajlom, ale aj jeho a svojou maminou, ktorú poriadne prekvapila.  ,,Mami, zbaľ si kufor a priprav sa na to, že letíš na dovolenku k moru na dva týždne,“ sympatická blondínka prečítala list, ktorý si našla v krabičke od dcéry. ,,Čo ti šibe? Sima, ty si sa zbláznila?“ neskrývala šok a zároveň dojatie.

Vynaliezavá speváčka nezariadila iba dvanásťhodinový let a pobyt v cudzine. ,,Keďže dokonalo poznám svoju mamču, tak som vybavila všetko, čo by ju mohlo stresovať. Vybavila som jej voľno v práci, dohodla som sa s tetami, aby sa postarali o moju babku, dohodla som sa s tetami, aby sa postarali o psíka, a taktiež som ju objednala na manikúru a pedikúru, pretože by ma zabila, keby má niekam ísť bez toho, aby mala spravené nechty,“ Sima prezradila fanúšikom, pričom všetko nahrala na video. Celej rodinke prajeme krásnu dovolenku!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova