Silvia Šuvadová je slovenská herečka, ktorá však svoje šťastie našla až ďaleko za hranicami, v slnečnom Los Angeles. Iba pred niekoľkými dňami sa jej naskytla neuveriteľná príležitosť a osobne sa stretla s hercom z legendárneho filmu Titanic!

Silvia Šuvadová, ktorá sa dlhodobo zdržiava v USA, určite narazila počas svojho pôsobenia v L.A. na veľké množstvo celebrít. Na stretnutie s hercom z filmu Titanic však určite nikdy nezabudne. S Billym Zaneom si vraj nepriamo vymenila zopár e-mailov už v roku 2010, pretože bol spolužiakom jej známeho z univerzity. Včera sedela Silvia vo svojom byte, keď z obchodu prišiel jej kamarát Roman a povedal, že neďaleko bytu je herec Billy Zane. ,,Mňa akoby osvietilo. Bez rozmýšľania som vstala z postele, k šortkám som si rýchlo navliekla mikinu a vyrazila som tam, kde ma energia volala. Billy tam nielenže stále bol, ale sa s nami aj odfotil. A dal mi svoj email. A povedal, že ked budem potrebovať poradiť, pomôct, veľmi rád tak urobí,” napísala Silvia k fotke na svojom Facebooku.

8

Billy Zane sa objavil po boku Kate Winslet ako jej budúci manžel Caledon Hockley

9

 

 

Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.