Influencerka Silvia Kucherenko sa v poslednom období trochu stiahla do ústrania, nakoľko sa momentálne venuje predovšetkým výchove syna Alexandra a vysokoškolskému štúdiu. Populárna Slovenka nikdy netajila náklonnosť k estetickým úpravám zovňajšku a najnovšie odhalila, že plastickým zákrokom prešiel aj jej otec!

40-ročná slobodná mamina sa v minulosti preslávila asi najplnšími perami na Slovensku, no dnes uprednostňuje čo najprirodzenejší vzhľad. Na občasné úpravy však určite nezanevrela ani ona a dokonca ani jej najbližší rodinní príslušníci.

silvia kucherenko mama
Silvia Kucherenko s mamou Monikou

Sympatická blondínka sa pravidelne ukazuje na sociálnych sieťach v spoločnosti atraktívnej maminy, avšak časté pózovanie s otcom veľmi vo zvyku nemá. Situáciu zmenila až skutočnosť, že sa pán Štefan odhodlal zatočiť so zubom času pomocou chirurgického zásahu.

Išlo konkrétne o plastickú operáciu očných viečok a lifting, ktorý najbližšiemu mužovi Silvie Kucherenko opticky ubral najmenej desať rokov. ,,Prečo nie? Aj muži nech sa starajú o seba, plus otec mal problém už pozerať, tak mu prekážali viečka,“ Sisa okomentovala fotografie zobrazujúce fešného pána Štefana pred a po zákroku. To je naozaj viditeľný rozdiel, čo poviete?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/official_silviakucherenko