Jedni ju milujú, iní nenávidia, no Silvii Kucherenko je to jedno, keďže má pozornosti viac než dosť. Najnovšie si ju však na svojom instagramovom profile nezískala žiadnym kontroverzným príspevkom, k akým veľmi často inklinuje, ale vlastnou babkou!

Každý z nás by si prial dožiť sa v zdraví čo navyššieho veku. Mať 99 rokov je doslova vzácnosť, aká sa často nevidí. Do tejto unikátnej skupiny patrí aj babička známej slovenskej modelky Silvie Kucherenko, ktorej by ste ale takéto číslo rozhodne netipovali.

,,Moja sestra Števka, a teraz sa podržte, s mojou 99-ročnou babkou (otcova mama). Inak, chápete to, má svoje zuby a hľadám jednu vrásku, márne…” napísala ku krásnej fotografii Silvia, rozplývajúca sa nad mladistvým vzhľadom svojej starkej. Ako ďalej blondínka o rozkošnej tetuške prezradila, celý život jedla mäso a jej mňamkou je hlavne klobáska.

,,Babka ešte na koči chodila k novorodencom ako zdravotná sestra (plynule hovorí nemecky, maďarsky, slovensky,” Sisa vychválila jednu zo svojich milovaných žien, ktorá uchvátila množstvo jej fanúšikov, jasajúcich nad starkinou tvárou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/official_silviakucherenko