Silvia Kucherenko sa zásahmi do svojej tváre netají. Práve naopak – rada sa o ne delí i s fanúšikmi, ktorým ohľadom procedúr otvorene zodpovedá akúkoľvek otázku. Nedávno však modelka omladzujúcu kúru podstúpila aj s maminou, pričom obe blondínky sa novou vizážou pochválili na Instagrame. 

Blonďatá kráska opäť zainvestovala do svojej tváre. ,,Robili sme V shape bradu a taký krásny profil. Vôbec to nebolí,” povedala vo videu, ktoré pridala na sociálne siete, zatiaľčo sa skúsená doktorka venovala Silviinej mamine Monike.

Kucherenko už dávnejšie prezradila, že za mladistvým zjavom jej mamy nie je len drogéria. ,,Mama vyzerala aj predtým dobre, ale vďaka urobeným viečkam omladla o 10 rokov. Vek je len číslo a nebudeme sa hrať na krémiky, keď v istom veku to už tak nefunguje,” napísala rodáčka z Michaloviec približne pred rokom k fotografii svojej mamky.

Tentokrát sa kontroverzná modelka s fanúšikmi podelila o jednu z úprav, ktorú podstúpila práve jej najbližšia osoba. ,,Teraz sa pichá botox. Mama fakt chodí raz za dva roky,” hovorí Silvia, ktorá na staršiu krásku z blonďatej dvojice vyzradila, že túto procedúru neabsolvovala už dlhšie. Neskôr si baby zašli na obed a na Instagram pridali spoločnú fotku, podľa ktorej je jasné, že sú obe opäť o niečo atraktívnejšie. Veď sa pozrite – jablko nepadlo ďaleko od stromu!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/official_silviakucherenko