O Silvii Kucherenko je známe, že nie je žiadna hanblivka. A hoci odhalenejšie fotky pribúdajú na jej instagramovom profile už iba sporadicky, populárna blondínka má svetu stále čo ponúknúť. Ak by ju však chcel niekto vidieť nahú so všetkým, čo k tomu patrí, mal by si pripraviť poriadne mastnú sumičku.

38-ročná mamička, ktorá pred pár mesiacmi prešla príjemnou zmenou imidžu, sa netají tým, že má k decentným nahotinkám pozitívny vzťah. ,,Nie som proti jemne odhaleným fotkám, ale musia byť nafotené vkusne a top fotografom,“ nedávno uviedla Silvia pri jednom takto ladenom zábere. Na ňom si svoje veľké prsia zakrýva rukou.

Úplne nahú však modelku videli asi iba páni, ktorí s ňou mali bližší kontakt – odvážnejšie fotenia totiž razantne odmieta. „Pred xy rokmi som dostala ponuku od pánskeho časopisu fotiť. Vtedy to bolo za 600-tisíc korún. Odmietla som. Nevyzliekam sa, keď ma to nemotivuje,“ na rovinu uviedla prostoreká influencerka. Názor by tak zmenila iba za istých okolností.

,,Mojou motiváciou je suma, ktorú som napísala dávnejšie a napíšem to zas a znova 100-tisíc €, ani o cent menej! To znamená, keď mi ju neponúknu, nebudem sa vyzliekať a s radosťou ostanem radšej oblečená. Predsa je to pohodlnejšie ako pred svetom sa ukázať úplne nahá,” Silvia napísala na sociálnu sieť, pričom neskôr dodala, že sa jej vlastne vyzliekať ani nechce. Čiže podľa svojich slov sumu možno zdvojnásobí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kucherenko

Zdroj/Foto: Pluska.sk, Instagram/official_silviakucherenko