Od doby, ako Sergej Kucherenko putoval za mreže, sa počet nápadníkov jeho dnes už exmanželky rapídne zvýšil. Silviu však doposiaľ žiadny muž neočaril tak, žeby ho svetu predstavila ako oficiálneho partnera. Problém tkvie možno v tomto!

V roku 2017 exmanžela Silvie Kucherenko odsúdili na jedenásť rokov, a to zo zločinu porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku. Dva roky nato došlo k rozvodu známej krásky s otcom jej jediného syna Alexandra.

Pred pár mesiacmi sa zdalo, že je úspešná modelka opäť šťastne zamilovaná, čo priznala i ona sama. Netrvalo ale dlho a blondínka sa opäť hlási ku skupine single ladies. Na otázky zvedavých fanúšikov totiž Sisa jednoznačne odpovedala, že je aktuálne bez partnera.

Záujemcov o influencerkino srdce je, samozrejme, mnoho, avšak oveľa vyššiu šancu na úspech majú tí, ktorí ju oslovia mimo virtuálneho sveta. ,,Nie som na insta zoznamovanie… mne úprimne dokonca prekáža, keď sa chlap pretŕča na Instagrame,“ prekvapila príťažlivá mamička, ktorá sa paradoxne na sociálnej sieti ukazuje veľmi rada a často dokonca i bez šiat. ,,Môj budúci expartner nebude z insta sveta, ale z úplne inej sféry,“ tvrdí ambiciózna 40-tnička.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/official_silviakucherenko