Silvia Kucherenko je v poslednom období jedným z najskloňovaných mien slovenského šoubiznisu. Po jej videách, v ktorých hovorí o tom, že neprešla plastikami alebo návodom: ,,Ako si zväčšiť pery,” sa stala terčom výsmechu pre širokú verejnosť. Silvia však ,,hejterov” nerieši a ide si svoje. Tentokrát však šokovala svojím novým zostrihom, čím sa na ňu opäť zvalila poriadna dávka kritiky.

Silvia bola odjakživa známa vďaka svojím dlhým blond vlasom, bujnému poprsiu a obrovským perám. Vo videu, v ktorom hovorí o svojej prirodzenosti, spomenula aj to, že v poslednom období nepodstúpila žiadne skrášľovacie procedúry, a dokonca nechodí ani ku kozmetičke. Evidentne to chcela všetkým hneď aj dokázať, pretože na sociálne siete pridala fotografie s novým účesom, ktorý je katastrofálny! Také schodíky by nedokázala urobiť žiadna kaderníčka, a preto nám neostáva nič iné, len si myslieť, že modelka vzala nožničky do svojich rúk alebo sa dala do rúk niekoho, kto to fakt neovláda. Ale veď posúďte samé!

 

 

With my love 😍😍😍

A post shared by Silvia Kucherenko (@official_silviakucherenko) on

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.