V lete roku 2019 súd rozviedol modelku Silviu Kucherenko s podnikateľom Sergejom Kucherenkom, ktorý bol odsúdený za porušovanie povinnosti pri správe cudzieho majetku. A hoci jej ex niekoľko rokov sedí za mrežami, výstredná blondínka sa o otcovi svojho syna Alexandra vyjadruje len v dobrom. Tentoraz prezradila, čo mu vo vzťahu s ňou prekážalo a dokonca mu dala za pravdu.

Silviu na Instagrame sleduje viac ako 500 tisíc osôb, s ktorými komunikuje denne, no stále si dokáže svoje súkromie dobre strážiť. Atraktívna kráska teraz odhalila, že práve publikovanie snímok dokázalo jej ukrajinského exmanžela nahnevať.

silvia kucherenko

,,Keď som bola vydatá za dnes už môjho exmanžela Sergeja a pridala som nejakú fotku na sociálnu sieť, mali sme tichú domácnosť. Sergej doslova neznášal médiá, pretŕčanie sa, ukazovanie sa,prezradila Kucherenko, ktorá už dnes s bývalým partnerom súhlasí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Musím povedať, že mal pravdu. S tým, že niet nad súkromie. Užívať si dovolenku, alebo nejaký vzťah bez toho, aby to muselo vedieť celé Slovensko, je naozaj na nezaplatenie,” dodala k veci populárna blondína. Tá si tajomstvá ohľadom aktuálnych vzťahov prísne stráži.

kucherenko

Foto/Zdroj: Instagram/official_silviakucherenko