Silvia Kucherenko, ktorá sa v poslednom období objavuje v médiách len vďaka svojmu neprirodzenému vzhľadu, sa rozhodla, že ,,naloží” všetkým svojim neprajníkom. Na sociálnej sieti Instagram zverejnila krátke video, v ktorom sa vyznáva, že za posledné obdobie nepodstúpila žiadnu kozmetickú úpravu. Nuž… :)

Gigantické pery, neprirodzený výraz a zopár slov venovaných neprajníkom. Silvia Kucherenko sa rozhodla, že zo seba zhodí všetku ,,špinu” a každému, kto mal k jej výzoru nejaké negatívne pripomienky, vytrie svojim priznaním zrak. Na svojom Instagramovom účte ,,lovemy_lips123″ (milujem svoje pery- wtf????) objasnila v krátkom videu svoj vzťah ku kozmetickým zásahom: ,,Ahojte, reagujem na to, že som za pol roka podstúpila niekoľko plastických operácií, že ma ľudia nespoznávajú, nie je to pravda. Nepodstúpila som žiadne plastické operácie, žiadne vylepšenia, nechodím ani ku kozmetičke.” Čo k tomu dodať? :)

Foto/Video: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)