Silvia Kucherenko, známa svojimi veľkými perami a osobitým štýlom, je jednou z najkontroverznejších osobností slovenského šoubiznisu. Nedávno sa modelka vyjadrila k farbe svojho obočia, ktorá niektorým jej sledovateľom vôbec “nevoňala”. Silvii vyčítali príliš tmavé obočie, ktoré sa vraj absolútne nehodí k jej blonďavým vlasom. 

Silvia pridala na Instagram fotografiu svetových celebrít, ktoré neváhajú nosiť k blond vlasom tmavé obočie. ,,Pre “krasavice” bijúce sa za prirodzenosť…no po pravde, keď budem chcieť budem mat aj zelené obočie, pretože si to môžem dovoliť!!! Po druhé, trend je taký s akým sa stotožníte a už ste si mohli zvyknúť, že mne Silvii Kucherenko, nikto nič diktovať NEBUDE … ja diktujem,” píše pod fotografiou Silvia.

 

Názor blondínky sa stretol u fanúšikov s veľmi pozitívnymi reakciami. Tvrdia, že tmavé obočie je k svetlým vlasom úplne prirodzené a práveže, keby to bolo naopak, Silvia by vyzerala smiešne. Čo si myslíte vy? Je jej obočie už príliš?

Obočie Silvie Kucherenko

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.