Po mediálnom ,,výsmechu”, kedy Silvia Kucherenko tvrdila, že za jej vzhľadom nie sú žiadne estetické zákroky, sa prirodzená blondínka vrátila späť medzi svojich fanúšikov. Zablokovaný profil na Instagrame opäť ,,spojazdnila” a pre obdivovateľov pravidelne pridáva novšie a novšie fotografie zo svojho súkromia. Čím zaujala tentokrát?

Kontroverzná osobnosť slovenského šoubiznisu Silvia Kucherenko dlho nezaháľala a opäť dala fanúšikom možnosť nazrieť do svojho súkromia. Útla blondínka, ktorá snáď ako posledná z radov mediálne známych osobností NEpodľahla čaru neprirodzenej krásy, sa objavila na ,,Halloween party” v škôlke, ktorú navštevuje jej synček a prezliekla sa za príťažlivú tekvicu. Fotografie, ktoré publikovala na sociálnej sieti Instagram doplnila jednoduchým popiskom: ,,Všade samé tekvice…” Akú masku ste si prichystali na Halloween party vy?

s s3 s2 s1

Zdroj: Instagram/officialsilviakucherenko

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dita
Dita je drzá slečna s vlastným názorom, ktorý prezentuje bez akýchkoľvek predsudkov. Venuje sa témam vzťahov, recenziám a tomu, čo má ostať za dverami bytu každej správnej ovce.