Silvia Kucherenko. Modelka, manželka, matka, provokatérka. Je nad slnko jasné, že súčasná hviezda sociálnych sietí si užíva svojich 5 minút slávy, avšak stojí jej toto strápňovanie sa skutočne za to? 

Nafúknuté ,,prirodzené“ pery, trápne videá a ironické poznámky, ktoré pochopí len zanedbateľné množstvo sledovateľov jej Instagramu. Aj keď Silvia Kucherenko takmer úplne zmizla z verejného života, evidentne opäť potrebovala svoju dávku mediálizácie. Iba prednedávnom natočila svoje prvé video, v ktorom sa vyznáva z právd o svojich skrášľovacích procedúrach, za čo sa na ňu zvalila obrovská vlna kritiky. Modelku to však nenechalo chladnou a vyhecovaná mediálnym kolotočom nakrútila ďalšie videá, v ktorých komentovala aktuálne dianie o jej osobnosti. Kým mnohí diskutujúci iba krútili hlavami, Silvia sa zrejme rozhodla poňať svoje ďalšie vystúpenie ironicky a na svojom Instagrame publikovala príspevok, v ktorom hovorí, že zaručenou cestou k plným perám a sviežemu dychu je konzumácia cibule. Nuž…

Kucherenko však nelení ani naďalej, veď zviditeľnenie svojho mena a naberanie fanúšikov padne vždy vhod. Instagram zásobuje početnými príspevkami častejšie ako mladá teenagerka či Miley Cyrus v jej prehúlenom období, kým sa nevrátila k sladkému Liamovi. Jedna vec je ,,ísť proti prúdu či bulváru“ a tváriť sa ako slobodný človek, ktorý bude uverejňovať na svojich fanpage čo chce, druhá strápňovať svoje vlastné meno. Silvia však evidentne vie, čo robí a ani výsmech ľudí jej nezabraňuje zachádzať ďalej a ďalej. Veď tých 5 % ľudí, ktorí jej dajú pozitívny feedback je určite viac ako 95 % hejterov. Vo všetkom predsa vždy treba hľadať to dobré, že..

Popravde… V tomto prípade sa mi ani nechce modelke nakladať, pretože som znechutená. Po prvom videu od Silvie a jej následnej odpovedi bulváru som si povedala: ,,Ok, vtipná.“ Po cibuľovom príspevku som pochopila, že ide z určitej časti o jedinečnú recesiu a modelka zrejme nebude prvoplánová blondska s nadmerne predĺženými vlasmi, ktoré si krivo ostrihala, no evidentne má aj nadhľad a zmysel pre humor. No dnes? Je mi úprimne ľúto, čo zo seba pred slovenským národom vytvorila. Ako sa hovorí, človek by mal pochopiť, kedy už stačí, kedy je dosť. No Silvia burcuje davy ďalej. Áno, hovorí sa, že ak chcete získať popularitu, musíte polarizovať spoločnosť a aj zlá reklama je reklama. Ale prečo takto? Mne osobne, ale ako som si všimla, tak aj mnohým diskutujúcim pri rôznych článkoch, je už vyslovene trápne pri vzhliadnutí každého nového videa Silvie. Netvrdím, že som dokonalá alebo som nikdy neurobila nič, čo by nehraničilo s pohoršením, no človek by mal mať aspoň jemnú dávku sebareflexie. Ale viete ako to je. Či už ste múdra, pekná, škaredá alebo hlúpa, ľudia si na vás nakoniec jednoducho zvyknú a budú vás brať takú, aká ste. No je pohŕdanie a výsmech verejnosti vo ,,vlastnej“ krajine snom takmer 34-ročnej matky? Nevedno.

Dnes modelka opäť prekvapila jedinečným príspevkom, počas ktorého nakrúcania sedela v aute na parkovisku a …. veď sa pozrite. Odpoveď sa seba opäť nenechala dlho čakať a vlogerka všetkým ozrejmila, že na svojej fanpage bude publikovať také videá, aké len bude chcieť. Budiš. Ale keby predtým aspoň skočila na obočie.. ach :)

https://www.instagram.com/p/BIanHAzj0–/?taken-by=lovemy_lips123

 

https://www.instagram.com/p/BIc1a_mjBDP/?taken-by=lovemy_lips123

Video/Foto: Instagram