Kontroverzná modelka Silvia Kucherenko priťahuje pozornosť mužov i žien, ktorí ju vnímajú najmä ako se*y modelku vedomú si svojich predností. Len málokto si tak pri pohľade na jej fotky uvedomí, že Silvia je v prvom rade matka 8-ročného syna. 

Vychovávať dieťa nie je nikdy jednoduché. Ak ste ale žena uprostred rozvodového konania s mužom, ktorý sedí vo väzbe a navyše se*symbol z tituliek časopisov, zdá sa, že bude poslanie matky ešte ťažšie a výsledok výchovy prinajmenšom neistý. To sa však v žiadnom prípade netýka Silvie Kucherenko. Ako totiž brunetka tvrdí, svojho syna vedie k slušnosti a zodpovednosti. Malý Alexander vraj nikdy nepovedal škaredé slovo (v čom sa odlišuje od 99 % detí v jeho veku).

Alex robí svojej mame samú radosť. Darí sa mu v škole, hoci sa prakticky neučí, pretože si skoro všetko zapamätá z hodiny a nemá žiadnu protekciu. „Čo je viac, ako vychovávať slušné a múdre dieťa“, vyznáva sa na Instagrame modelka.

Okrem toho malý Alexander v týchto dňoch oslavuje svoje ôsme narodeniny. Silvia mu tak pripravila parádnu oslavu, na ktorej nechýbali balóny – tie spolu s kamarátmi slávnostne vypustil do vzduchu, rozprávková torta so sviečkami, množstvo gratulantov a pyšná mama!

Zdroj | Foto: Instagram/official_silviakucherenko