Iba pred niekoľkými dňami vyšiel nový singel kapely Smola a Hrušky, v ktorom si samú seba zahrala naša najlepšia komička Petra Polnišová. A že to teda je poriadny nárez, o tom nemusíte vôbec pochybovať!

Aj po tom, ako herečka výrazne schudla, stále sa prezentuje ako žena kyprých tvarov, na čom z veľkej časti postavila svoju kariéru. Petra sa vo videoklipe k piesni Gruľa vyjadruje na adresu svojej váhy a vôbec sa nešetrí. Nazýva sa “tučnou griľou” a opisuje druhy jedla, ktoré by najradšej hneď zjedla. A šalát by ste medzi nimi hľadali márne.

Okrem iného herečka vo videu paroduje aj Miley Cyrus lietajúcu na demolačnej guli. Petra to ale poňala svojsky a narozdiel od kontroverznej americkej speváčky sa hojdá na obrovskom zemiaku.

Bezprostrednosť, s akou pristupuje komička k svojej postave, ktorou nemôže konkurovať modelkám, je inšpiratívna rovnako ako jej herecký výkon. Celý videoklip k piesni Gruľa si môžete pozrieť tu:

Zdroj: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lenka L.
Je najväčším odporcom zimy a závidí prímorským krajinám slnko a nekonečnú pohodu. Miluje dobré jedlo ktoré pripraví niekto iný a sladkosti, na ktoré nedá dopustiť. Najväčšou záľubou je cestovanie a objavovanie nových kultúr.