Martina Kmeťová alias Tina tohtotýždňovým veľkolepým návratom na hudobnú scénu prekvapila mnohých fanúšikov. Po šiestich rokoch si tak opäť môžeme vypočuť novinku od exotickej divy, na ktorej sa okrem jej zamatovej farby hlasu stretávame aj s vokálmi v podaní známych a obľúbených interpretov, ako je napríklad i Dominika Mirgová. Tá sa zo spolupráce so svojím idolom ohromne tešila, o čo sa podelila na sociálnych sieťach.

Správa o rozchode celebritného páru rapera Separa a speváčky Tiny obletela celé Slovensko – po siedmich rokoch idú títo dvaja interpreti nadobro od seba. Život však pokračuje ďalej a všetko nasvedčuje tomu, že aj snedá kráska sa opäť vracia do pracovného kolotoča. 9. septembra totiž po dlhom čase vydala novú skladbu pod názvom Čo ak.

,,Ach, táto moja lásočka rozkošná. Ďakujem ti za krásne vokály a riadne sa teším na to, čo príde,” k fotografii so známou speváčkou Dominikou napísala do instagramových storíčok Tina. Domča mala zo spoločného stretnutia taktiež obrovskú radosť a o svojich pocitoch sa rozpísala o čosi viac.

,,Ako teeneger som zaspávala pri jej skladbách. Raz mi prišla do života, keď som mala asi 14 rokov a zúčastnila som sa speváckej súťaže, kde bola porotkyňou. V ten večer sme si zaspievali Vietor,” prezradila rodáčka z Trnavy o svojom idole, no v aktuálnych rokoch už aj kolegyni Tine.

,,Vždy si bola pre mňa klenotom šoubiznisu s tvojim zamatom v hrdle. Tak veľmi som si želala znova stáť po tvojom boku a zaspievať si. Ja to hovorím, sny sa plnia, a toto je len začiatok!”

,,Prišla si mi do života opäť! Ďakujem ti za tvoju energiu, bolo mi cťou prispieť mojím hlasom na niečom tak hudobne peknom. Teším sa, že si späť, pretože tvoj hlas tu potrebujeme!” uviedla na záver mladá hitmejkerka, pričom podľa slov oboch dám sa dá ľahko usúdiť, že sa fanúšikovia môžu tešiť na ďalšiu spoluprácu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial/tinaslovakia