Situácia z posledného roka prinútila mnohé slovenské vizážistky angažovať sa viac na sociálnych sieťach než na tvárach cudzích klientiek. Aj kráska, ktorú na Instagrame nájdete pod menom life.as.bernie, si vypĺňa čas natáčaním kreatívnych videí, pričom jej nápojové make-upy vás totálne dostanú!

V dnešnej dobe sa snaží prostredníctvom Instagramu preraziť mnoho kočiek, snívajúcich o kariére úspešnej vizážistky. Niektoré však svojou uletenou prácou mierne vytŕčajú z davu a zaslúžia si obzvlásť väčšiu pozornosť. Do tejto skupinky patrí rozhodne aj mladá babenka Bernadett Halašiová, ktorej profil life.as.bernie sleduje bez mála 15 tisíc užívateľov.

Fanúšikovia talentovanej krásky bývajú jej výtvormi pravidelne unesení a inak tomu nebolo ani po zverejnení niekoľkých originálnych líčení, pri ktorých tvorbe sa brunetka inšpirovala populárnymi nápojmi. A hoci Bernie priznala, že ju piplačka s detailami v polovičke omrzela a ďalej sa jej už tvoriť nechcelo, na konečnom výsledku to vôbec nie je vidieť. Je priam dokonalý! Všetky looky nájdete v priloženom videu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/life.as.bernie