Spolužiaci vedia byť niekedy poriadne zákerní. Svoje o tom vie aj pätnásťročná Hannah z Texasu, ktorá bola dlhoročnou obeťou školskej šikany. Jedného dňa to však zašlo už skutočne ďaleko. Potom, ako jej nenávistný spolužiak natlačil do vlasov toxické lepidlo, urobila niečo, čo jej celá škola začala závidieť!

Toxické lepidlo, ktoré jej tyranský spolužiak natlačil do vlasov, jej spôsobilo popáleniny prvého stupňa a napokon prišla i o polovicu svojich dlhých vlasov. Práve vlasy boli to jediné, čo na sebe milovala. Keď o ne takýmto brutálnym spôsobom prišla, cítila sa ešte horšie ako predtým. Napokon jej mama založila na Facebooku stránku: ,,spravodlivosť pre Hannah” a zo dňa na deň začala dostávať podporu z celého sveta. Keď jej tyrana presunuli na inú školu, konečne si vydýchla. Medzitým jej kaderníčka zo susedstva podala pomocnú ruku a zo zničených vlasov jej vykúzlila fantastický účes, ktorý jej napokon závidela celá škola. Z nenápadnej, šikanovanej Hannah sa tak razom stalo sebavedomé dievča, ktoré je pre mnohých násťročných veľkou inšpiráciou.

image image image image image image image

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.