Hoci je rozdelenie farmárskeho statku na západný a východný sektor minulosťou, krátko pred nástupom finálového týždňa sa sídlo zase raz delí na dva tábory. Znepriatelené skupinky proti sebe vedú tvrdé boje súvisiace predovšetkým s voľbou prvého duelanta do nastávajúceho merania síl v stodole. Najväčším terčom sa pre namosúrených obyvateľov domu stáva Romana, keďže práve ona sa tento týždeň teší z imunity, čo patrične využíva.

23-ročná barmanka zo západného Slovenska dala svoju silu najavo už viackrát. Okrem toho, že sa jej podarilo vrátiť až z troch duelov, neváha sa prejavovať aj voči ostatným účinkujúcim. Dni, kedy za vrcholom stola sedí Gabriel Sedláček, sú tak pre jeho chránenkyňu skvelou príležitosťou pre spriadanie plánov do ďalšieho pokračovania hry.

Romana Košťálová Farma

Partia nahnevaných súťažiacich v zložení Iveta Maászová, Nikola Prsteková, Kristína Dali a Radovan Dulin sa už nedokáže prizerať na to, ako sa Romana Gabovi neustále podlizuje s cieľom donútiť ho hrať podľa jej vlastných pravidiel. Dokonca si ani neodpykala trest za nesplnenie zadania od farmára týždňa, čo najviac vytáča večne nervózneho pracanta.

Rado Dulin Farma

,,Vo mne sa to zbiera, že mi chýbajú tak dva centimetre, aby som nevybuchol na ňu. By som jej naložil tak, že za dva a pol mesiaca jej tak Matej nenaložil!” východniar sa vyhrážal poukazujúc na fakt, že Košťálová sa kedysi v reality šou najviac obávala svalovca Mateja Jurkoviča. ,,Bude tu šikana číslo dva,” Nikola podotkla pobavene.

Počas nasledujúcich dní sa teda pravdepodobne staneme svedkami čoraz vyhrotenejších situácií, keďže Romana s Baškou si idú svoje a ich pravidelné tajné rozhovory v útulni, na aké sa pokúšajú zlákať aj úradujúceho vodcu, majú ostatní bojovníci poriadne v zuboch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube