Obľúbená šou Tvoja tvár znie povedome sa u divákov dlhodobo teší veľkej priazni. Nedeľné večery na Markíze teda tradične patria skvelej zábave, o akú sa starajú ostrieľané postavičky nášho šoubiznisu. Imitačný program sa dostáva už do siedmeho kola, kedy však dochádza k nečakaným momentom.

Nie je žiadnym tajomstvom, že účinkovanie v “Tvojej tvári” si vyžaduje nielen obetovanie množstva voľného času, ale i dostatok talentu, sebazaprenia a absolvovania tvrdých tréningov. Hoci sú známe celebrity na vypäté situácie zvyknuté, tento týždeň sa predsa len musia potýkať s o niečo nepríjemnejšími udalosťami.

tvoja tvar znie povedome

Z televízie totiž prichádzajú nemilé správy o tom, že takmer celá posádka podľahla silnej vlne ochorenia. Herečka Nela Pocisková údajne s chorobou bojuje už niekoľko dní, modelka Saša Gachulincová dokonca skončila na antibiotikách, pričom zákerné symptómy neobišli ani Dávida, Karin či Zuzku Kravárikovú.

Medzi hlavné príznaky okrem slabosti patria aj zachrípnuté hlasivky, čo sa môže výrazne odzrkadliť na speváckych a tanečných výkonoch nadaných súťažiacich. Viacerí sa netaja tým, že pociťujú brutálne vyčerpanie a už pri pohľade na tváre nakazených hercov je jasné, že to s nimi veľmi ružovo nevyzerá. Je preto otázne, ako sa obľúbené osobnosti počas nastávajúcej epizódy v takom hroznom rozpoložení popasujú s novými rolami.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Tvojatvarzniepovedome