18. novembra si fanúšikovia rapera Separa nastavili budík pred 8.45, aby ukázali šikovnosť svojich prstov pri kúpe unikátnej bankovky s podobizňou Michaela Kmeťa. To, čo sa v piatok ráno udialo, nemá odboby!

Po vzore Karla Gotta sa jeden z najúspešnejších československých hudobníkov rozhodol mať svoje vlastné peniaze. O novinke Separ informoval tento týždeň, kedy avizoval, že predaj jedinečných eurobankoviek sa spustí v deň jeho 36. narodenín.

Dalo sa očakávať, že pri tak silnom mene, ako je Separ, sa po zberateľských kúskoch zapráši ako po teplých rožkoch. Ale že sa ihneď pri spustení predaja fanúšikovia peňazí nedočkajú, sa dá označiť za naozajstné šialenstvo. 5000 vytlačených kusov si ľudia rozobrali za štyri minúty, pričom šťastená stále pri tých, ktorí najrýchlejšie vypísali platobné a fakturačné údaje. 

Potetovaný raper fanúšikov niekoľkokrát upozornil, že nominálna hodnota banovky predávanej za tri eurá je síce nula, avšak tá zberateľská môže časom pekne narásť. Nuž neprešlo ani poldňa a ľudia už s bankovkami začínajú vo veľkom obchodovať. Ako Separ poobede prezradil na Instagrame, za jednu „papierovku“ už niekto pýta neuveriteľných 150 eur, pričom je jasné, že suma pôjde stále hore!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/separ__dms