Hovorí sa, že za dverami každej domácnosti sa ukrývajú tajomstvá, o akých nikto zvonku nemá tušenia. O to zničujúcejšie sú prípady rodín, ktorých neuvážené skutky sa dostanú až do policajnej zápisnice. Prípad len 10-ročného dievčatka, nosiaceho pod srdcom bábätko, otriasol i tými najskúsenejšími policajtmi.

V argentínskom meste Posadas došlo ku kurióznej situácii, kedy bolo zúfalé dievča kvôli neznesiteľným bolestiam brucha a chrbtice prevezené do najbližšej nemocnice. Lekári mali čo robiť, aby vstrebali zistenie, že mladučká slečna sa nachádza v ôsmom mesiaci gravidity.

tehotna

Ku školáčke boli okamžite privolané policajné zložky, ktorým sa nevinné dievča zdôverilo s otrasnou vecou. Hoci tehotná žiačka nemala ani najmenšie tušenie, čo sa to s jej telom vlastne deje, podľa vyjadrení bolo mužom zákona hneď jasné, že ju zneužil vlastný brat. K znásilneniu malo dôjsť len jedinýkrát, no 15-ročnému chlapcovi a jeho 10-ročnej sestre sa podarilo splodiť potomka.

Rodičia, ktorí boli vyhodnotení ako príkladní, sú z nechutnosti v domácnosti zničení, nakoľko sa príčiny chlapcovho konania nepodarilo zistiť ani sociálke. Mladé dievčatko, ktoré doma žije spolu s ďalšími piatimi bratmi, tak už čoskoro čaká náročný pôrod, pričom bábätko bude podľa úradov zverené jej matke, zatiaľ čo trúfalý teenager si bude svedomie spytovať vo výchovnom ústave.

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Pixabay.com