Každá matka túži mať krásnu, upravenú dcérenku, ktorá by pripomínala nádhernú rozprávkovú princeznú. Ale čo je veľa, to je veľa! Matka tejto 28-ročnej ruskej dievčiny z nej vychovala doslova hračku.

Angelicina matka od detstva milovala bábiky Barbie, dokonca je na nich úplne závislá. Od dcériných šiestich rokov ju začala obliekať do Barbie šatičiek a doplnkov. Vždy musela mať dokonale upravené vlasy, roztomilú tváričku a krásne oblečenie. Počas rodinných osláv pred Angelicu postavili veľké zrkadlo a celé hodiny sa musela pred ,,obecenstvom” pretŕčať ako bábika a zabávať ich. Niet divu, že toto zvrátené správanie rodičov dievčinu poznačilo na celý život.

Na rozdiel od umelých živých Barbien, vraj Angelica nepodstúpila žiadne plastické operácie. Rodičia jej najali osobného fitness trénera, ktorý dohliadal na jej správnu životosprávu a tréning k dosiahnutiu dokonalej postavy. Zaujímavosťou je, že jej panenský výzor sa netýka iba jej vzhľadu. I keď má Angelica 28 rokov, rodičia jej nedovolia odsťahovať sa. Nepozná žiadne večierky, kamarátske výjazdy ani alkohol, dokonca aj téma muži sú pre ňu obrovským tabu. Krásna slečna je údajne stále panna, ktorá čaká na svojho vysneného princa na bielom koni. Je otázne, či sa jej ho pri takomto spôsobe života a s neodbitnou matkou v pätách, podarí niekedy nájsť.

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.