Ak ste si doteraz mysleli, že dokonalé bábiky s nereálnymi proporciami nájdete len v obchodoch, mýlite sa. Živím dôkazom je len dvadsaťšesť ročná Pixee Fox, ktorá si v roku 2010 prvýkrát ľahla pod skalpel a začala tak svoju cestu za snom stať sa živou kreslenou postavičkou.

Od jej prvej operácie ubehlo už takmer sedem rokov a za tento čas Pixee nezaháľala a podstúpila viac ako sedemnásť chirurgických zákrokov. Zatiaľ sa za jej najbláznivejšie počiny zapísala operácia, pri ktorej si mladučká kráska nechala vyoperovať šesť rebier len preto, aby dosiahla uzučký pás. Medzi jej ďalšie bizarné zákroky, ako bol lifting zadku či výplne v oblasti líc, vyčnieva najviac vylepšenie poprsia, ktoré absolvovala už štyrikrát. Napriek tomu, že jej telesná schránka už pripomína skôr katalóg plastickej chirurgie ako krásnej prirodzenej ženy, Pixee stále nekončí. Najnovšie sa totiž rozhodla pre zatiaľ najšialenejší zákrok, a to úpravu genitálií ako má bábika Barbie!

Len pred pár dňami, zavesila živá bábika na sociálnu sieť vizualizáciu plánovanej operácie, ktorou prekvapila aj svojich najskalnejších fanúšikov. Okrem toho, že tento netradičný zákrok so sebou nesie veľké zdravotné riziká, môže ovplyvniť aj jej intímny život. Rodina mladučkej hviezdičky sa najviac obáva toho, že takéto množstvo nebezpečných zákrokov nemusí jej organizmus zvládnuť. Čo všetko je táto žena ešte ochotná obetovať pre slávu zatiaľ ostáva vo hviezdach.

Pixee Fox si nechala vyoperovať šesť rebier, aby sa podobala na kreslenú postavičku Jessicu Rabbit
Jej ďalším cieľom je úprava genitálií podľa populárnej bábiky Bárbie

Fotografiu, ako by mala vyzerať po šialenom zákroku, nájdete >>>TU<<<

Foto: Instagram/Pixee Fox