Emma Tapping žije vo Veľkej Británií a pracuje ako blogerka a mamička troch detí na plný úväzok. Ako každý rodič, aj Emma sa snaží o to, aby sa jej deti mali čo najlepšie. No to, čo spravila tentokrát si vyslúžilo pozornosť užívateľov internetu a obviňujúce komentáre na sociálnych sieťach. 

Už v roku 2015 sa Emma rozhodla prichystať pre svoje deti vianočné prekvapenie- a nielen jedno. Na Vianoce pre ne pripravila približne 300!!! darčekov a po zverejnení fotografie obsypaného stromčeka sa na ňu spustila vlna negatívnych reakcií. Ľudia ju označili za zlú matku, vytkli jej, že mnohé deti na svete nemajú nič, zatiaľ čo ona vychováva zo svojich detí rozmaznaných a materialistických “spratkov”.

Tento rok sa rozhodla reagovať na všetky negatívne komentáre verejnosti ešte väčším extrémom. 300 darčekov jej prišlo málo, preto zvýšila ich počet na neuveriteľných 350! “Ďalší tvrdý rok,” píše Emma, “ďalší rok s mojou rodinou, na ktorú som pyšná každý deň. Zaslúžia si Vianoce vo veľkom. Nenávistníci budú nenávidieť, avšak ja nebudem nič meniť.”

#christmas2016 #presents #thebossmum

A post shared by TheBossMumTV (@thebossmumtv) on

 

 

Afternoon 😘😘 #beaboss #thebossmum

A post shared by TheBossMumTV (@thebossmumtv) on

 

 

#hair looks greasy AF even with a #filter #washyourhair #thebossmum

A post shared by TheBossMumTV (@thebossmumtv) on

Foto: Instagram