Fitness modelka Sarah Stage bola terčom kritiky počas oboch svojich tehotenstiev. Nedokázala si totiž svoj život predstaviť bez neustáleho pracovania na postave, čo mnohí odsudzovali v obave o zdravie nenarodeného dieťaťa. 

Pri pohľade na jej krivky tesne pred pôrodom by ste možno len ťažko uverili, že je vôbec tehotná. Práve túto fotku uverejnila Sarah na svojom instagramovom profile v 39. týždni tehotenstva.

Dnes je už jej synček Logan týždeň na svete a Sarah je opäť centrom negatívneho záujmu. Tentokrát ľuďom prekáža oblečenie, v ktorom odišla z pôrodnice. Mala na sebe totiž úzke džínsy, čo mnohým očividne veľmi prekáža.

Sarah neprajníkom všetko vysvetlila s úsmevom:

“Pomaly, ale isto sa zotavujem zo sekcie, nosím vložky veľkosti lietadla a džínsy ich dobre držia na svojom mieste,” píše Sarah, ktorá je presvedčená, že ľudia by sa mali zamyslieť sami nad sebou skôr, ako začnú niekoho súdiť.

Som ako každá iná mama

“Viete, snažím sa robiť všetko najlepšie, ako viem,” dodáva fitnesska. Sarah vysvetľuje, že je ako všetky ostatné mamy a bojuje s boľavými prsiami, vložkami do podprsenky a babičkovskými nohavičkami. Aj ona máva oslintané tričká, pobláznené hormóny a nedostatok spánku. “Ale všetko stojí za to!”

Zdroj: cosmopolitan.com | Foto: Instagram