Gwyneth Paltrov patrí medzi najpopulárnejšie herečky sveta. Ak ste si mysleli, že ,,čudné” vieme byť iba my, obyčajné ženy, pozor, aj známe celebrity majú nejaké tie svoje tajnosti, prípadne úchylky. V prípade Gwyneth však nejde o žiadnu nechutnosť ani nič šokujúce, ale predsa len aj ona má svoju neresť. :) 

44-ročná herečka Gwyneth Paltrov sa preslávila najmä filmami ako Sedem, Emma, Zamilovaný Shakespeare, Letuška 1. triedy či Láska a iné pohromy. Pred pár dňami zamierili do jej domu novinári a zostali v poriadnom šoku. Žurnalistov prekvapila jedna miestnosť v herečkinom sídle a tou je špajza. V nej má totiž herečka až neprirodzený poriadok. Všetky potraviny má dôkladne roztriedené vo viacerých sekciách a škatuľkách. Gwyneth nakupuje potraviny každý týždeň len v takom množstve, koľko potrebuje. Hoci na poriadkumilovnosti a zvlášť u ženy, nie je nič zlé, obľúbená blondína priznala, že to niekedy s poriadkom preháňa a spolu s organizovaním je to jej malá “úchylka”.

Gwyneth Paltrow má takto až neprirodzene dokonale usporiadanú špajzu.

Zdroj: People.com | Foto: Instagram, Hellomagazine.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)