Muži zákona sa niekedy dostávajú do skutočne bizarných situácií, kedy musia zasahovať pri incidentoch, aké nemajú obdoby. V uplynulých hodinách Slovenskom otriasol prípad opitej ženy, ktorá ako zmyslov zbavená vyvážala pod vplyvom alkoholu dve maloleté deti, pričom v krvi jej bola nameraná nemalá hodnota promile!

Polícia Slovenskej republiky prostredníctvom sociálnej siete informovala o šokujúcom prípade, keby bola vo štvrtok v podvečerných hodinách zadržaná opitá vodička s dvomi malými ratolesťami v aute. Slovenka sa z doposiaľ neznámych dôvodov vyvážala hore dole po parkovisku a na jej nepochopiteľné konanie sa prizerali aj nevinné zlatíčka.

deti
Ilustračná fotka

O matke riadiacej vozidlo pod vplyvom alkoholu boli okamžite informované viaceré policajné strediská, preto sa vybrali situáciu prešetriť. Po príchode na miesto tak došlo k zisteniam, nad akými nejeden pobúrený Slovák len neveriacky krúti hlavou.

Matka si za volant tak skoro nesadne

,,Vodičku vyzvali, aby predložila doklady a podrobila sa orientačnej dychovej skúške na alkohol. V dychu jej namerali hodnoty, najskôr 0,69 mg/l a neskôr 0,73 mg/l, čo je 1,5 promile alkoholu. Trnavčanke zadržali vodičský preukaz, ďalšiu jazdu jej zakázali a predviedli ju na policajnú stanicu. Dve deti, vo veku 4 a 6 rokov, ktoré sa nachádzali v aute, odovzdali policajti starej mame,” informoval policajný zbor.

Desiatky ľudí toto absolútne riskantné konanie “matky roka” odsúdili a s veľkým pochopením sa 30-ročná pani nestretla ani u predstaviteľov zákona. Trnavčanka menom Lenka momentálne čaká v cele na rozhodnutie súdu, ku ktorému má dôjsť v tzv. super rýchlom konaní.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky | Foto: Facebook/Polícia Slovenskej republiky, Pixabay.com