Kde bolo tam bolo, žil raz jeden Martin Jakubec s milovanou Božankou, ktorí sa rozhodli svoju lásku spečatiť vo veľkom štýle. A to až tak, že na ich svadbu môže prísť ktokoľvek, áno, aj vy. Teda nie až tak ktokoľvek, musíte byť viac-menej pri peniazoch. Ak chcete vedieť prečo, čítajte ďalej, ale predtým sa zhlboka nadýchnite.

Deň D sa blíži! Presne 17. novembra by sa mala na Slovensku uskutočniť svadba desaťročia. Aspoň tak svoj veľký životný krok označujú jeho hlavní aktéri – spevák Martin Jakubec a jeho partnerka a zároveň spevácka kolegyňa Božanka.

Chudoba nemá šancu

Ceremoniál, ktorý prebehne v deň Jakubcových 35. narodenín, sa uskutoční na Hrade Červený kameň a ako hosť naň môžete zavítať i vy. Svadba Martina a jeho o viac než 30 rokov staršej lásky však nie je žiadnou lacnou záležitosťou a dvojica ju poňala v štýle naozajstného kultúrneho zážitku, čomu prispôsobila aj ceny. Tie závisia od toho, do akého radu by ste si chceli sadnúť. Áno, čítate správne.

Najlacneješie vás vyjdú miesta v 9. – 15. rade, za ktoré zaplatíte “len” 150 eur. Ak by ste chceli byť k novomanželom o čosi bližšie, za 4.- 8. radu zacvakáte 250 eur. Ak by ste ich chceli mať ako na dlani, pripravte si 300 eur – 1. až 3. je ale zaručene vaša. To však stále nie je najlukratívnejšia ponuka, je tu totiž ešte VIP sektor, a to za krásnych 500 eur.

Benefity vstupenky

Nemusíte sa ale báť, že budú vaše peniažky vyhodené do vzduchu, vtipní partneri totiž sľubujú, že v rámci zakúpenia vstupenky budete mať v cene nielen účasť na svadbe, ale aj fotenie s prominentmi, CD s venovaním, zábavu, koktejl a bufet. No nekúp to! Vy si snáď viete predstaviť lepšie investované peniaze?

Zdroj: Ticketportal.sk | Foto: Facebook/Martin Jakubec

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)