Katarína Knechtová nikdy nepatrila medzi krehké princezničky, jej sprvu maskulínny a rebelský vzhľad vystriedal imidž zvodnej tigrice. K “drsňačke” Knechtovej patria aj drsné koníčky. Po jej fotke s boxerskými rukavicami sa však stala terčom posmechu!

Speváčka má od krehkej kvetinky ďaleko. Na každom zábere pôsobí ako silná a sebavedomá žena, ktorá sa o seba dokáže postarať. O jej emancipácii svedčí aj fakt, že dvoriacim sa pánom dáva košom a uprednostňuje radšej celibát so svojou jedinou láskou – hudbou. Muzika však nie je jediné, čo vypĺňa jej voľný čas. Tmavovláska prišla na chuť drsnému športu, ktorý sa spája prevažne s mužskou populáciou.

Na svoj Instagram pridala fotku z ringu, kde má na sebe boxerské rukavice. “Najlepší šport na svete,” obohatila príspevok o popis. Katka na fotke vyzerá stále veľmi žensky a atraktívne, do čoho sa obul neznámy “fanúšik”. Hneď spočiatku si rýpol poznámkou: “Môžem sa zasmiať?”
katarína knechtová ringJeho koment ostal nepochopený mnohými Katkinými sledovateľmi – čo je predsa na tejto fotke tak vtipné? “Ja to chápem tak, že nemá sparing partnera. A že ma vyzýva na duel,” vysvetľuje svoju poznámku anonýmny muž. “Lebo mi to pripadá smiešne, keď to vidím. Takú útlu babu s boxerskými rukavicami. Však to je slovo do bitky s vopred prehratou partiou,” prilieva olej do ohňa. Fanúšikovia si pána pochopiteľne podali a rozniesli ho na kopytách. Čo si však myslíte vy, hodí sa Katke tento koníček?

katka knechtová komenty

Zdroj|Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.