Populárna hviezda 90. rokov Sheryl Crow sa pomaly blíži k svojim 55. narodeninám, no stále vyzerá fantasticky. Prešla si však ťažkým peklom a ako sama tvrdí, nikdy by si nebola pomyslela, že práve ju zasiahne tento snáď najťažší postrach dnešnej doby.

Sheryl diagnostikovali v roku 2006 rakovinu prsníka, s ktorou bojovala vyše dvoch rokov, avšak našťastie s úspešným koncom. Aby toho nebolo málo, osud jej uštedril o pár rokov neskôr ešte jeden úder. Spevácka hviezda si prestávala pamätať texty svojich piesní, tak sa rozhodla podstúpiť vyšetrenia. Lekári jej našli nádor na mozgu, ale tentokrát nezhubný. Po prvej skúsenosti už nič nenechala na náhodu a momentálne je talentovaná speváčka zdravá a cíti sa výborne.

Tento mesiac začala krásna blondína spolupracovať s “eBay for Charity”, kde sa rozhodla dražiť veci zo svojho šatníka na podporu ľuďom trpiacim touto zákernou chorobou. 100 % výnosu z dražby smeruje charitatívnej organizácii “Stand Up to Cancer”. Speváčka vyzýva ženy, aby nič nezanedbali a pravidelne chodili na prehliadky, mamografie a samy si robili vyšetrenia prsníkov.

 

Choroba uznávanú speváčku zmenila vo všetkých sférach jej života. Bola inšpiráciou pre jej nové piesne tak isto, ako aj mnohí ľudia, ktorých stretla počas ťažkého obdobia. Kým jej nediagnostikovali chorobu, bola človekom, ktorý sa snažil potešiť a každému vždy vyjsť v ústrety. Keď jej však oznámili verdikt o rakovine, naučila sa hovoriť ,,nie” a počúvať vlastné inštinkty. Možno to znie sebecky, ale v tom období to pre ňu bola jediná možnosť a skutočná záchrana. Jej životné voľby boli priamym dôsledkom zákernej choroby.

 

 

 

 

 

@kimkardashian looking gorgeous at #BlogHer16! Very sweet girl. Had a great day talking #Genius3D.

A post shared by sherylcrow (@sherylcrow) on

Zdroj: Instyle.com | Foto: Instagram, startsmile.ru