Leto sa už pomaly, ale isto blíži k svojmu záveru a každý, kto môže, si vychutnáva posledné dni predĺžených prázdnin. Pálivé slnko a dovolenkové obdobie vyzlieklo tento rok mnoho celebrít, medzi ktoré patrí aj zvodná Sharon Stone.

Hoci od nakrútenia erotického thrilleru Základný inštinkt, kde herečka zvodne prekladala nohu cez nohu, ubehlo už takmer 25 rokov, Sharon akoby nestrácala nič zo svojho povestného sexepílu. Aj v 58. rokoch sa môže pochváliť skvelou postavou, ktorú jej závidia aj omnoho mladšie kolegyne z celého sveta.

Nestarnúca herečka iba prednedávnom uverejnila na sociálnej sieti fotku, kde pózuje na kraji bazéna v čierno-bielych bikinách bez štipky make-upu, a veru, hádali by sme jej aspoň o polovicu rokov menej!

It's so hot today! #summer16 #staycool

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

 

Sharon je v poslednej dobe na sociálnej sieti skutočne aktívna, venuje sa najmä podpore prezidentskej kandidátky Hilary Clinton. Často pridáva uvoľnené fotky zo svojho súkromia, na ktorých pózuje so svojimi synmi a bez maku-upu. A veru, na jej tvári nebadať žiadne stopy po starnutí. Trojnásobná mama adoptovaných chlapcov vyzerá stále ako dievčatko!

#lastdayofsummer ❤️ #family

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

 

Morning with my beasts, #JasperStone and #JoeStone. #❤️ #SharonStone. #dogsofinstagram, #catsofinstagram

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Zdroj/ Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bonnie
Vyštudovaná učiteľka, ktorá je momentálne na rodičovskej dovolenke. Rada číta, baví ju písanie a aj keď na to momentálne nie je čas, je vášnivá cestovateľka.