Shannen Doherty, ktorá stvárnila legendárnu Brendu v populárnom seriáli Beverly Hills 902 10, vedie už od roku 2015 tvrdý boj s rakovinou prsníka. Svojich fanúšikov púšťa do svojho najintímnejšieho súkromia a ukazuje im všetky detaily zo života a boja s rakovinou. Kým pred pár mesiacmi to už takmer vzdala, dnes svitá herečke na lepšie časy.

Shannen má po ťažkých mesiacoch boja s rakovinou opäť dôvod na radosť. V týchto dňoch ukončila drastickú rádioterapiu, ktorá ju obrala nielen o vlasy, ale aj o chuť do života. I keď vám možno pri sledovaní jej príspevkov na sociálnych sieťach vošli do očí slzy, posledné fotografie zaiste potešili všetky skalné fanúšičky tejto herečky. Shannen totiž ukončila rádioterapiu a konečne vyzerá o čosi lepšie. Herečke začali opäť rásť vlasy, ktoré si nechala prefarbiť na čierno, aby v sebe cítila svoje ,,staré JA”. My pevne dúfame, že to už bude iba lepšie a želáme jej veľa zdravia a síl!

A takto sa napriek všetkému teší zo života

 

Foto/Video: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)