Seriál O.C. California patril svojho času k poriadnym televíznych trhákom, ktorý si v nedeľu doobeda nenechal ujsť takmer nikto z mladšej generácie, pričom dievčatá mali obtočené okolo prsta dvaja fešáci Seth a Ryan. Viete, ako “študenti” vyzerajú dnes?

Pilotný diel O.C. California bol odvysielaný v roku 2003 stanicou FOX Network – na Slovensku sme mali možnosť príbehy o štyroch tínedžeroch sledovať vďaka Markíze. V tom čase rozhodne patrila medzi najväčších lámačov dievčenských sŕdc pánska časť osadenstva, a to dvaja hlavní protagonisti rebel Ryan Atwood a milovník komiksov Seth Cohen.

Napriek tomu, že herci v seriáli stvárňovali študentov, v reálnom živote boli počas natáčania o dosť starší. Dnes sú tak z Adama Brodyho a Bena McKenzieho poriadne vyzretí muži – kým Ben sa už hrdo pýši 40-tkou, Adam rovnaký vek dosiahne v decembri tohto roku.

Na oboch síce vidno mierne zmeny spôsobené narastajúcim vekom, avšak rovnako ako Adama, i Bena môžeme stále zaradiť do skupiny hereckých fešákov. A ak ste sa nikdy nevedeli rozhodnúť, ktorý z nich sa vám páči viac, možno to zistíte pri pohľade na ich aktuálne fotky!

Adam Brody

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ben McKenzie

Foto: Twitter, Instagram/ohadambrody, Ben McKenzie News