Nikto vám pravdepodobne nerozumie tak dobre ako vaša sestra. Ak ste aj mali niekedy v minulosti menšie nezhody, vždy sa vyriešili. Čo tak svoje špecifické puto vyjadriť výnimočným tetovaním? Pre všetky spriaznené duše tu máme 25 umeleckých diel, ktoré svetu povedia, že svoju sestru skutočne ľúbite!

Ak patríte medzi milovníkov tetovania a túžite po nejakom so skutočným významom, práve zdieľanie spoločného motívu so svojou milovanou sestrou je niečím výnimočným. Puto medzi súrodencami je nezameniteľné a ak máte šťastie na skvelú sestru, často sa stane vašou najlepšou kamarátkou a poradkyňou. No čo keď ju nemáte? Nevadí, niektoré tetovania sa dajú aplikovať aj na súrodeneckú lásku medzi bratom a sestrou či medzi partnermi. Nechali by ste si niečo takéto zvečniť na svojej koži? :)

Untitled 2 Untitled 3 Untitled 4 Untitled 5 Untitled 6 Untitled 7 Untitled 8 Untitled 9 Untitled 10 Untitled 11 Untitled 12 Untitled 13 Untitled 14 Untitled 15 Untitled 16 Untitled 17 Untitled 18 Untitled 19 Untitled 20Untitled 23 Untitled 24 Untitled 25 Untitled 26 Untitled 27

Untitled 1

Foto: Boredpanda