Patríte medzi nižšie ženy a ste spokojná so svojou výškou? Pravdepodobne nie, ale to už pre vás vôbec nemusí byť problém! Prinášame vám totiž šesť skvelých trikov od tých najpoverenejších, ktorí vám poradia, ako nosiť fashion kúsky tak, aby ste vyzerali opticky vyššia.

Či už ste nízka alebo vysoká, každá žena túži byť trendy, no niektoré z najnovších vychytávok nemusia sedieť vašej postave. Vďaka šiestim jedinečným trikom, ktoré z vás urobia opticky vyššiu a štíhlejšiu dámu, je už tento problém minulosťou! Ak vám však nestačia rady stylistov, viac inšpirácie môžete nájsť napríklad v našom staršom článku.

Vyberte si správne topánky a doplnky

Najideálnejšou voľbou sú vysoké topánky telovej farby. Doplnky si vyberajte skôr vysiace, hrubý “obojok” okolo krku radšej vynechajte!

2

Pozor na pruhované potlače

Celopruhované šaty by mali byť pre vás pasé.

3

Vyberajte si rifle a tašku podľa vašej výšky

Ideálna kombinácia je džínsy s vysokým pásom a malá taška. Veľké tašky vás totiž ešte viac opticky znížia.

4

Skúste super voľné nohavice

Voľné nohavice a opätky, to je pre vás to pravé! Nohavice vysoké topánky skvele zakryjú a vy budete vyzerať vyššia.

5

Nezakrývajte sukňu

Vďaka tomu, že zakryjete sukňu, vám nebude vidieť pás. Zastrčte košeľu dovnútra a tento trik vám krásne predĺži nohy. A navyše je to dnes naozaj trendy!

6

Noste správne krátke šaty

Veľkým neforemným šatám povedzte NIE!, pôsobia totiž dojmom, že sú vám veľké. Ak mi však predsa len neviete odolať, skúste ich zviazať opaskom a vyhrňte rukávy.

7

Foto: Brightside.me

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)