Poznáte to, ste zamilovaná, chodíte spolu dlhší čas, no na druhej strane akosi stále neprichádza to, čo by ste chceli. Vtedy je načase spýtať sa samej seba: „Smeruje tento vzťah k niečomu?“ „Myslí to so mnou naozaj vážne alebo som preňho len dočasnou voľbou?“ Žiaľ, tieto signály vám ukážu, že ste v jeho očiach len ,,prechodnou stanicou“.

Každá žena túži po dokonalom partnerskom vzťahu, ktorý by prosperoval bez akýchkoľvek hádok a komplikácií. Ľudia sú však rôzni a aj to, čo sa na prvý pohľad zdá ako osudové spojenie dvoch ľudí, nemusí byť celkom pravdou. Nikdy nezabúdajte, že si zaslúžite niekoho, kto s vami naozaj túži zotrvať v dobrom aj v zlom. V dnešnom svete je skutočne ťažké takého partnera nájsť, a preto nezahadzujte svoj drahocenný čas s niekým, kto za to nestojí. Ako však na to prísť včas? V správaní druhého môžete veľmi ľahko odhaliť náznaky, že váš vzťah neberie vážne.

Nezoznámil vás s priateľmi a rodinou

Ak sa tomuto kroku vyhýba ako čert krížu, s veľkou pravdepodobnosťou s vami do budúcnosti neráta. Ak to aj urobil, ale od zoznámenia vás zase drží od blízkych tak ďaleko, ako sa len dá, je na čase spozornieť. Buď sa jeho kamarátom nepáčite (čo je tá lepšia možnosť), alebo vás medzi nich neberie, pretože s vami neráta do budúcnosti. Rovnaký vzorec platí aj vtedy, keď sa odmieta stretnúť s vašou rodinou.

Vždy plánujete rande vy

Máte všetko dopredu nalinkované a on sa iba vezie? Chyba! O stretnutie by mal mať rovnaký záujem ako vy, a taktiež ho iniciovať, nech cítite, že mu záleží na tom, aby bol s vami čo najčastejšie.

Často zruší spoločné plány

„Prepáč, niečo mi do toho skočilo.“ Počúvate túto vetu často? Rušenie spoločných plánov kvôli banálnostiam nie je ohľaduplné a ak sa dokáže zrieknuť spoločne strávených chvíľ, je len otázkou času, kedy sa zbaví aj vás.

Rozpráva o bývalej priateľke/ priateľkách

Už viete ako vyzerala či vedela variť, či cvičila, aké mala domáce zvieratko, všetko o jej rodičoch, práci a on stále neprestáva? Zbystrite pozornosť. Netýka sa to však len okamihov, v ktorých ju chváli! Ani prílišné kritizovanie expriateľky neznačí nič dobré. V jeho hlave by ste mali byť iba vy a staré vzťahy mal už dávno nechať bokom.

Vyhýba sa kontaktu na verejnosti

Zamilované páry na lavičkách, bozkávajúca sa dvojica na ulici a vy o takomto niečom len v tichosti snívate? Ak vás na verejnosti ledva drží za ruku, nie je to v poriadku. Chlapi síce prejavujú svoju lásku menej ako ženy, no obyčajné držanie sa za ruky mu nemôže vadiť.

Necítite sa pri ňom dobre

Pri vašom partnerovi by ste sa mali cítiť skvele, zamilovane a šťastne. Ak vás vo vnútri zožiera nepokoj, riešte to. Myslite na to, že by ste mali byť stále šťastná a nežiť v strachu z rozchodu či v pochybnostiach.