Existuje na svete človek, ktorý nikdy v živote neklamal? Asi ťažko. Aj tí najčestnejší jedinci sa občas dostanú do situácie, keď sú nútení pravdu buď zamlčať, alebo ju aspoň trochu prikrášliť. A čo si budeme nahovárať – vo vzťahu medzi mužom a ženou sa občas k menšej či väčšej lži uchýlia obidve strany. Dôvod? Buď obava z konfliktu, alebo snaha neublížiť partnerovi. Tu je šesť najčastejších klamstiev, ktorými vás ,,kŕmia“ muži. 

 

Idem len na jedno pivo

Toto určite dôverne poznáte. Vášmu chlapovi zavolá kamoš či neskočia na jedno čapované. Ten vystrelí ako raketa a vo dverách vám stihne oznámiť, že ide ,,na jedno“ a o chvíľu je späť. Tá chvíľa sa občas pretiahne až do neskorých nočných, prípadne skorých ranných hodín, lebo chlapi pri pive často strácajú pojem o čase. Na druhý deň vám bude s previnilým výrazom tváre tvrdiť, že pôvodne fakt išiel len na jedno pivo a ani sám nevie, ako sa to mohlo takto zvrhnúť.

Nie si tučná

Obzeráte sa v zrkadle a vidíte v ňom nejako viac tela, ako by vám bolo milé? Nič horšie, ako prísť za svojim mužom a opýtať sa ho, či ste nepribrali ani urobiť nemôžete. To si o klamstvo rovno koledujete. Váš partner si je vedomý toho, že keby vám povedal pravdu, lebo veď nie je slepý, urazili by ste sa a o posteľných radovánkach by mohol najbližší mesiac akurát tak snívať. Až taký blbec zase nie je, takže zvolí milosrdnú lož a uistí vás, že máte super postavičku.

Tvoje prsia sú najkrajšie na svete

Áno, ,,presne tak“. Práve preto na ulici očami skenuje každý plný výstrih a na internete slintá pri pohľade na všetky tie silikónové samice.

Muž a žena

Péčko nepozerám, veď mám teba!

Keby sa vám priznal, že péčko je národný šport, ktorému skoro žiaden chlap neodolá, dvakrát príjemné by vám to asi nebolo. Teda pokiaľ ho nepozeráte aj vy. V opačnom prípade bude zatĺkať do poslednej chvíle, dokonca aj vtedy, keď si dáte tú námahu a usvedčíte ho. Zaručene bude tvrdiť, že netuší, ako sa stránky s obsahom pre dospelých dostali do jeho mobilu alebo počítača. Viete prečo? Lebo mu je blbé povedať vám do očí, že ho všetky tie samice z péčka neskutočne rajcujú.

Je to len kamoška

Je evidentné, že to medzi tým vašim a ňou iskrí, tak sa ho rovno opýtate, čo to má znamenať. Hoci je z nej očividne hotový, vymieňajú si podozrivé pohľady a nenápadne spolu flirtujú, bude vám tvrdiť, že je to len kamoška a o nič nejde. Nedajte sa oklamať a spoľahnite sa na svoju ženskú intuíciu. Keď máte pocit, že medzi tými dvoma je niečo viac ako kamarátstvo, tak je to naozaj tak. Ako s týmto faktom naložíte, je už len na vás.

Mám strašne veľa práce a k tomu ešte tie služobky

V dnešnej dobe nie je nič výnimočné, keď je chlap zavalený prácou. Podozrivé to začína byť vo chvíli, keď v nej, bez bližšie vysvetlených dôvodov, odrazu začne tráviť oveľa viac času. Keď predtým na služobné cesty nechodieval buď vôbec, alebo len párkrát za rok, a teraz odchádza z domu aj niekoľkokrát za mesiac, zbystrite pozornosť. Pokiaľ nemá problém povedať vám, čo na služobke riešil, s kým tam bol, v ktorom hoteli spal a mobil vám v pohode dvihne hocikedy, nie je dôvod na paniku. V opačnom prípade nebude od veci trochu si tie jeho služobky preklepnúť. Aby sa vám nestalo to, čo čerstvo vydatej Dane. Už pár mesiacov pred svadbou mal jej nastávajúci odrazu nejako veľa školení v inom meste. Ona mu z lásky ešte aj rezne na cestu pribalila. Manželmi boli asi pol roka, keď sa prevalilo, že ten kretén nechodil na žiadne školenia, ale za frajerkou na západné Slovensko.

Foto: Pixabay.com