Preto, aby sme sa páčili opačnému pohlaviu, sme schopné spraviť skutočne mnoho a neštítime sa investovať do drahej kozmetiky, oblečenia, či dokonca podstúpiť skrášľujúce zákroky. V skutočnosti však na nás chlapi milujú tieto obyčajné veci!

Se*y telo a perfektný výzor väčšinou nestačia. Muži na nás totiž milujú jednoduché veci, ktoré nemajú nič spoločné s bezchybným vzhľadom. O čo ide?

Strapaté, neupravené vlasy

Ak sa celý život snažíte dostať svoje vlasy pod kontrolu, robíte veľkú chybu. Veľa laku či rôznych prípravkov, dokonalá rovnosť alebo upravené vlny mužov skôr odradia. Prirodzené vlasy majú omnoho radšej. Milujú, keď nám do nich môžu vkĺznuť rukami a prehrabať sa cez ne bez toho, aby sme po nich ihneď skríkli.

Prirodzený make-up

To, čo chlap neznáša je, keď vás chce pobozkať, no na ústach máte rúž či lesk. Jemné líčenie ocení určite viac ako hrubú omietku a špirálu, ktorá vám vytvorí nepekné vejáre.

Zdravý apetít

Všetko s mierou platí aj pri jedálničku. Muži majú radšej ženy, ktoré sa stravujú normálne, nedržia po celý život diétu a kľudne si s ním dajú aj pizzu. Samozrejme, netvrdíme, že máte vyzerať ako slon, no sem tam trochu odviazanosti nezaškodí.

Okuliare

V období puberty nenávidené, no v dospelosti milované. Ženy s okuliarmi pripadajú mužom neskutočne atraktívne a inteligentné.

Neopálené časti tela

Nás to väčšinou rozčuľuje, no neopálená časť tela má na mužov pozitívny účinok. Ostrý kontrast medzi neopálenou a opálenou časťou na nich pôsobí se*y, ale prečo, to nevieme.

Bosé nohy

Pre veľa mužov sú ženské bosé nohy neodolateľné. Radi ich škrabkajú či inak sa s nimi maznajú. No na verejnosti sa s tým nepriznajú! A čo ten váš?

Foto: brightside.me, depositphotos.com