Každá žena je špeciálna bytosť s balíčkom extra výnimočných schopností! Ak si však okamžite predstavujete niečo ako CATWOMAN alebo SUPERMANA v nohavičkách veľkosti S, trochu uberte! Ale aj tak je to fantastické! Vaše ženské tromfy vám zaručene prinesú všetko, po čom túžite a možno ešte oveľa viac. Musíte sa ich však naučiť používať!

Narodili ste sa ako žena a nikto vám nepovedal, čo s tým. Každý mesiac otravná menštruácia, po dosiahnutí určitého veku bolestivý pôrod a celoživotné patálie s opačným pohlavím. Polku života bojujete s veľkým zadkom, malými prsiami v druhom polčase zase naháňate stratenú mladosť a niekde medzi tým uplynie váš kúzelný život ako pitná voda v Afrike. Ale takto to vôbec nemusí byť!

Naučte sa čím skôr ovládať svoje ženské dary, aby ste sa stali takou, akou chcete byť a hlavne sama sebou!

1. Intuícia

Určite ste to slovko už tisíckrát počuli. Používate ho, keď načapete frajera v posteli s inou so slovami: ,,Ja som to vedela, moja intuícia ma neklamala!” Veru nie, nikdy neklame! Len my ju väčšinou nepočúvame v presvedčení, že je to blud. Skúste viac počúvať svoje vnútro. Trénujte ju v chvíľkach ticha sama so sebou. Všetky odpovede sa nachádzajú vo vašom vnútri! Aj tie o tom, čo máte robiť, kto vás tajne miluje a či na konci príde HAPPYEND.

2. Sila

Ženská sila je obrovská a úžasná!

Aj keď vám celý váš život klamali rozprávkami, akože ženy sú tie slabšie, neschopnejšie, nevydržia toľko ako muži…. Neverte tomu! Existujú dôkazy, že čo sa týka zvládania záťažových situácií, prekonávania chorôb, starostlivosti o blízkych a domácnosť, ale aj výdrže v osobnostnom a kariérnom raste – sme superhrdinky a naše svaly sa skladajú hlavne z pevnej vôle, brilantnej mysle a láskavého srdca. Používajte ju! Na dosiahnutie cieľov, ťažké životné údely a kdekoľvek a kedykoľvek ju budete potrebovať!

3. Bezpodmienečná láska

Ženská láska je bezpodmienečná!

Áno, skutočne sme schopné naozaj milovať. Bez podmienok a navždy! Ako matky denne dokazujeme, že bez ohľadu na plat, ocenenie, vďačnosť a niekedy aj slušné správanie nášho dieťaťa ho jednoducho milujeme- bezpodmienečne. Milovať a meniť tým ľudí a javy okolo seba vieme celkom jedinečne a mali by sme to využívať. Svet by bol krajším miestom!

4. Krása

Vnútorná v kombinácii s vonkajšou. Ale hlavne tá vnútorná. Robí divy s mužmi, niekedy núti naše neprajníčky vyťahovať z vreciek woodoo bábiky a pichať špendlíky do našej podobizne. Pokiaľ používate tento dar a zdôrazňujete jeho silu, väčšina dvier je pred vami stále otvorených.

5. Empatia

Ženská krása a sila!

Dar empatie nám umožňuje vcítiť sa do pocitov iných. Vnímať svet z inej perspektívy a mať možnosť rozhodnúť z miesta lásky. Pomáha nám tiež byť dobrými priateľkami, matkami, sestrami, dcérami a nakoniec aj frajerkami či manželkami. Pretože ak dokážeme precítiť pocity toho druhého a reagovať na ne správnym spôsobom – vyhrávame prvú cenu v oblasti dôverných vzťahov a ich úspešného zvládania.

6. Tvorivosť

Predstavte si, že my, ženy, sme vlastne také maliarky krásy tohto sveta. Svojimi štetcami môžeme všetko premaľovať a 50 odtieňov šedej sa zmení na škálu pestrofarebnného šťastia. Celý život si vytvárame samy a každá činnosť, ktorá naplní naše srdce radosťou predĺži žiaru slnečných lúčov dopadajúcich na Zem o niekoľko nádherných minút. Venujte sa tomu, čo vás baví. Robte, čo milujete a tvorte okolo seba krásu. Je jedno či tancujete, píšete texty piesní, maľujete obrazy alebo šijete folkové sukne. TVORTE! Slovo tvorivosť predsa významovo napovedá, že je to činnosť každého tvora, tak ju používajte! Uvidíte, že nielen prídete na iné myšlienky ale váš život sa posunie do celkom iných koľají.

Dary a talenty nemáme náhodou. Všetko, čo nám bolo dané je nutné používať. Predstavte si predsa, že si predplatíte nejaký program a potom ho jednoducho nevyužívate. Čo sa s ním stane a čo to prinesie vám?

Buďte intuitívne, silné, krásne, láskyplné, empatické a tvorivé, milé ženy. A ešte také, aké chcete byť! Len nikdy nezabudnite, že ste kúzelné!

Foto: Pixabay, Pinteres

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Soňa S
Milujem písanie, svoje dieťa a život! Som neobyčajne obyčajná žena, s vierou v zázraky, túžbou meniť svet a žiť plnohodnotne. Romantická hrdinka s často utopistickými predstavami a zmyslom pre nezmysel- áno aj taká občas bývam:) Vo voľnom čase spievam , píšem, plním si sny a robím čo môžem, aby to za to stálo:)