Ak ste sa už niekedy ocitli v pozícii milenky, táto téma vám bude dôverne známa. Pokiaľ ste to “šťastie” doposiaľ nemali, radšej to ani neskúšajte! Milióny mileniek sa každodenne zobúdzajú s pocitom, že práve dnes sa z druhého miesta vyšplhajú na trón. Realita je však iná. Prinášame vám šesť dôvodov, prečo muži nikdy neopustia svoje ženy kvôli milenkám.

1. To, že si vás zadaný muž vybral za milenku ešte neznamená, že máte vyhraté a jeho oficiálny vzťah je na pokraji záhuby. Možno jeho manželka/partnerka nemá na neho čas, zanedbáva svoje “manželské” povinnosti, a tak si našiel len náhradu, ktorá ju v tom ochotne zastúpi.

2. Na to, aby riešil či má po škole vyzdvihnúť deti z družiny, kúpiť chlieb a vysypať smeti, už jednu ženu má. Tak prečo by do tej istej pozície postavil aj druhú?

3. Veľmi dobre vie, že vzrušujúci náboj medzi vami po pár mesiacoch oslabne. Prečo by menil to, čo mu v podstate vyhovuje, keď predsa vie, že vás môže vyneniť za ďalšie rozptýlenie?

4. Pokiaľ svoje manželstvo alebo vzťah neukončil po pár mesiacoch známosti s vami, buďte si istá, že ho už neukončí. Kvôli vám určite nie!

5. Zvykať si na nové pravidlá, nových svokrovcov a priateľov? Zabudnite, to je nočná mora každého záletníka! Radšej sa oboznámi s novými polohami z Kamasútry a ostane pri istote, ktorá mu vytvára pocit domova.

6. Už len fakt, že si s vami začal zadaný muž naznačuje, že nehľadá vzťah, ale iba rozptýlenie. Pre takého prvá nikdy nebudete! Zadaný muž rovná sa tabu. Na svete sú milióny mužov, tak načo skočiť do náruče (postele) zadaného?

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.